הסוד שמאפשר לעסק דרופשיפינג באיביי להפוך לאימפריה כלכלית

עודכן ב: 21 ינו 2019

מכירה באיביי בשיטת הדרופשיפינג היא שיטת עבודה שכבר הובילה אלפי ישראלים ליצירת הכנסה נוספת והקמת עסק אינטרנטי משגשג. העיקרון הוא פשוט למידי: אתם מוכרים באיביי מוצרים שנמצאים במחסנים של ספק בחו"ל, וכאשר מתקבלת אצלכם הזמנה - אתם משלמים לספק על מה שהוזמן והוא שולח שירות ללקוח.

תהליך הדרופשיפינג באיביי מעביר את האחריות לכל נושא המשלוחים לספק, דבר שחוסך לנו כסוחרים המון התעסקות טכנית שגוזלת זמן רב. יחד עם זאת, השיטה מתאפיינת ברווחים נמוכים יחסית מכל מכירה, ולכן כדי להצליח בה צריך לגדול בצורה עקבית, ולהגיע למצב של מאות ואף אלפי מוצרי דרופשיפינג שמוצעים למכירה בחנות שלכם. פיקוח וניהול של היקף כזה עצום של מוצרים הופך להיות משימה מאתגרת מאד עבור סוחר פרטי. אנחנו רוצים שהתפעול תבצע באופן כמה שיותר אוטומטי, כדי שנוכל להתמקד במחקר שוק ואיתור של עוד ועוד מוצרים מעולים למכירה.


סביב הצורך הזה שלנו כמוכרי דרופשיפינג ב-eBay, התפתחה תעשיה שלמה של טכנולוגיות ונותני שירותים, המתמקדים בהפיכת חיי הסוחר לפשוטים ככל הניתן, ולהפיכת תהליך העבודה לחלק ואוטומטי. גולת הכותרת של אותה תעשיה היא המוניטורים - תוכנות ייעודיות לדרופשיפינג, שמתחברות לחשבון שלנו באיביי ומבצעות המון פעולות במקומנו. למעשה, ללא המוניטורים קשה להאמין שניתן היה להגיע להכנסות גבוהות כל כך מדרופשיפינג - ולשמחתנו הם משתפרים ומשתכללים משנה לשנה.מהו מוניטור דרופשיפינג?


דרופשיפינג דורש ביצוע של הרבה פעולות ידניות. מבחירת מוצרים, דרך מעקב אחרי המחירים שלהם, הזמינות שלהם במלאי, ועד הגדרות המשלוחים ליעדים השונים ברחבי העולם. המוניטור מציע פתרונות לאוטומציה של כל התהליכים האלה, ובכך חוסך לכם זמן וכסף רב.


מהן הפעולות שמוניטור עושה בשבילי?


ניטור מחירים - אנחנו מוכרים באיביי מוצרים שמגיעים מאתרי מסחר המוניים אחרים וספקים פרטיים, כמו למשל וולמארט ואמזון. אך אותם אתרים חופשיים לשנות את מחירי המוצרים כרצונם, וכך אם מחיר מוצר מסוים יעלה מבלי שנעלה אותו גם אצלנו - אנחנו עלולים להישאר עם רווח נמוך מידי, או אפילו עם הפסד. המוניטור מבצע סריקה של כל דפי המכירה שלכם כמה פעמים ביום, משווה אותם למחיר באתר המקור, ובמידה וחל שינוי - מעדכן את המחיר אצלכם אוטומטית.


ניטור ועדכון מלאי - אנחנו מפרסמים יחידה אחת או מספר יחידות בודדות למכירה לכל מוצר. לאחר שאלו נמכרות - המוניטור ידאג שהכמות שלנו במלאי שמוצג באיביי לא תישאר אפס, אלא תתעדכן מחדש לפי מה שנגדיר לו מראש. במידה והמוצר אזל במלאי של הספק - המוניטור ידע לעדכן זאת באיביי כך שלא תיתקעו עם מכירות שאין לכם איך לספק.


עריכה והעלאה של דפי מכירה - רוב המוניטורים המובילים היום מאפשרים לכם לבצע את כל תהליך העלאת דפי המכירה דרך המוניטור עצמו, כולל עיצוב הדף והאפשרות להעלות כמות גדולה של מוצרים בבת אחת.


אופטימיזציה של העסק שלכם - המוניטור יציג לכם את סיכום נתוני המכירה שלכם בצורה גרפית ברורה, ידגיש אילו מוצרים נמכרים מעולה ואילו כבר לא נמכרים, יאפשר לכם להסיר כמות גדולה של דפי מכירה בלחיצת כפתור, ולמעשה יהפוך להיות המקום המרכזי שבו אתם מפקחים אחר הביצועים בעסק שלכם ומשפרים אותו.


איתור מוצרים חדשים ומבוקשים למכירה - רוב המוניטורים הגדולים מציעים לכם כלים מאד מתקדמים למחקר שוק במסגרת המנוי לשירות. באמצעות המוניטור תוכלו לעקוב אחרי סוחרים אחרים ולגלות מה הם מוכרים בהצלחה, לקבל סינון של המוצרים הנמכרים ביותר של הספק לפי הגדרות שלכם (כמו מחיר, משקל, קטגוריה) ולעקוב אחר טרנדים ומגמות בשוק.מוניטור הדרופשיפינג הוא הסוד שמאפשר למודל העסקי הזה להפוך לעסק רווחי וכלכלי, שממשיך להוכיח את עצמו לאורך השנים. המוניטורים הופכים את כל הפן הטכני של העסק לאוטומטי כמעט לגמרי, דבר המאפשר ליותר ויותר אנשים לעשות זאת בהצלחה. אך גם העבודה עם המוניטור היא מיומנות מקצועית שדורשת תירגול והבנה מסוימת, לכן קורס למכירה באיביי וקורס איביי למתחילים יכללו לרוב פרק שלם העוסק בשימוש נכון ויעיל במוניטור.


מסלולי ההכשרה ב-eBay של חברת ECS שמים דגש על מסחר באיביי בשיטת הדרופשיפינג, ומלווה עשרות אנשים מכל מחזור לימוד ליצירת תוספת הכנסה אונליין שמאפשרת להם את החופש האישי והכלכלי שחלמו עליו - מוזמנים להצטרף לתלמידינו, ולקהילה המקצועית של ECS וסוחרי איביי בישראל.


לחצו כאן עכשיו וקבלו הדרכה ללא עלות - סודות הדרופשיפינג ב-eBay!


בהצלחה,

צוות ECS.

בית הספר למסחר אלקטרוני בע"מ
עוד מפעילותינו
ecs-פיננסים.png
03-3094667
יגאל אלון 88, תל אביב
"אז במקום לשחק במחשב ולראות טלויזיה, התחלתי לפתח את הנכס הראשון שלי באינטרנט"
                                                                                                          - אורי קסוקר, מנהל בית הספר