• ECS

5 סיבות שאתם צריכים להתחיל עסק אונליין

עודכן ב: 14 ינו 2019


מי שלא ממש עקב אחרי המתרחש בעולם הדיגיטלי, הפריצה של המסחר האלקטרוני לחיינו אולי נראתה כאילו היא הגיעה משום מקום. נדמה שרק לא מזמן העולם עבר לרכישות באינטרנט, וכבר אתם שומעים על האפשרויות הרבות להתחיל ליצור מזה כסף בעצמכם. והאמת היא שזה באמת קרה מהר, אבל ממש לא הגיע משום מקום.

העולם כפי שהכרנו אותו עובר תהליכי שינוי מואצים. שוק התעסוקה במיוחד נמצא בעיצומה של מהפכה, והמרוויחים הם אלה שלא חוששים מהשינוי אלא משכילים להתגמש, לקפוץ למים ולהגיב מהר למגמות המשתנות.

אם אתם קוראים שורות אלה, כנראה שאתם מוכנים לשינוי, ואולי אפילו כבר התחלתם אותו. בין אם חשבתם למכור באמזון, מסחר באיביי או קורס שופיפיי, הנה 5 סיבות מעולות שאתם ממש צריכים להקים חנות אינטרנטית:

1. זהו שוק במגמת תנופה חסרת מעצורים

משנת 2008 קצב הגידול של היקף המסחר האלקטרוני היה בין 13 ל- 25 אחוז בשנה. אם היינו מסתכלים על זה כמו על מניה בבורסה, זאת הייתה ההשקעה הכי בטוחה שיכולנו לעשות. התחזית לשנת 2018 היא שהיקף המכירות באינטרנט יגיע לשיא של 2.8 מיליארד דולר.


עם מגמת צמיחה עקבית וחיובית כזאת, ומיליוני לקוחות חדשים שמצטרפים מדי שנה ומעבירים את הקניות שלהם לאינטרנט, לא להשקיע בעסק אונליין יראה כמו טירוף. הכוונה איננה שזה כסף קל, או שלא נדרשת עבודה, אלא שהכסף נמצא במסחר האלקטרוני בוודאות ובכמויות בלתי נתפסות, והעבודה שלנו היא להיכנס לעולם הזה ולהתחיל לחקור את הדרך שבה גם אנחנו נקבל "פרוסה מהעוגה".


2. האפשרות להרוויח כסף בזמן שאתה ישן

בניגוד לחנויות פיזיות ברחוב או בקניון, חנות אינטרנטית איננה תלוית מיקום, ואתם מנהלים עסק גלובלי שמוכר ללקוחות בכל העולם היישר מסלון ביתכם. בלי לשפץ ולעצב חנויות, בלי לשלם ארנונה ובלי לפתוח עוד ועוד סניפים. זה אולי נשמע מובן מאליו, אבל ההשלכות של זה על חייכם מרחיקות לכת יותר ממה שתוכלו לשער.

על ידי שימוש חכם באמצעים טכנולוגיים חדשניים, תוכלו לייצר נכס אינטרנטי שדורש מכם כמה שעות שבועיות של השקעה וניהול, ובשאר הזמן מתנהל פחות או יותר מעצמו. בזכות עוזרים וירטואליים ומערכות אוטומציה שונות, אתם תקומו בבוקר כדי לגלות תיבת מייל מלאה בהודעות על המכירות שהתבצעו בחנות שלכם על ידי לקוחות מהקצה השני של העולם, בזמן שישנתם.


3. נכנסים לעניינים בקלות ובמהירות

משנה לשנה המנגנונים של המסחר נעשים ידידותיים ופשוטים יותר, דבר המאפשר ליותר אנשים להיכנס לתחום. שוק כלי העזר למסחר הולך וגדל, כך שאתם צריכים פחות ופחות להתעסק בפן הטכני. גם פלטפורמות מכירה חדשות תופסות אחיזה באינטרנט, מה שמאפשר לכם לבחור את המקום המתאים לכם ביותר, ולמכור ביותר ויותר מקומות. ההשקעה הנדרשת היא הנמוכה ביותר ביחס לכל תחום אחר בעסקים, והמכירות הראשונות שלכם צפויות להתחיל בתוך שבועות ספורים בלבד מתחילת המסחר.


האתגר שנשאר עומד לפנינו הוא בחירת המוצר. גם למחקר שוק קיימים היום כלי עזר מדהימים למדי, אבל העבודה שלנו כיזמים היא להמשיך לקרוא את השטח ולבחור למכור בתחומי המכירה הרווחיים ביותר, את המוצרים המבוקשים ביותר, וזאת כבר אומנות שבאה עם הניסיון (וגם קצת מזל לא מזיק).

העובדה שקל להתחיל עסק באינטרנט לא אומרת שזה בהכרח מתאים לכם. כדי לבדוק עם עצמכם אם יש לכם את מה שצריך כדי להתמיד ולהצליח בתחום, קראו את המדריך שלנו ל-5 סימנים שאתם לא מתאימים למסחר אלקטרוני.


4. 80% מכל אוכלוסיית הגולשים באינטרנט מבצעים רכישות אונליין

אתם מבינים את סדר הגודל? ואותם 80 אחוזים כמובן צפויים להמשיך לגדול, עד שבקרוב מאד נגיע למצב שכל אדם בוגר עם כרטיס אשראי יוכל לומר שקנה משהו באינטרנט לפחות פעם אחת.

בצד שלנו הסוחרים, הסוד הוא לבסס אמון של הקונים בחנות ובמוצר שלך, ולתת תחושת מוכרות וחיבור רגשי למותג. נעשה זאת באמצעים שונים: נבנה חנות יפה שקל לנווט בה, ניתן תנאי קניה והחזרה טובים, ניצור תכנים שונים שיתנו לרוכש הפוטנציאלי את כל המידע והחיזוקים שהוא צריך כדי לבחור בנו, ומעל הכל – ניתן שירות לקוחות לא פחות ממעולה.

זה לא יהיה מוגזם לומר שאמון הלקוחות הוא המרכיב החשוב ביותר בעסק של חנות אינטרנטית. כפי שהבנתם – משנה לשנה האמון גדל ויותר אנשים מרגישים ביטחון למסור את פרטי האשראי שלהם ולהזמין מוצר שלא החזיקו ולא מדדו. יחד עם זאת סוגיות של בטיחות ושל פרטיות הן עדיין הגורמים המרכזיים שמונעים מלקוחות לבצע רכישה באתר.

5. ליצור את העסק שלך, בתנאים שלך, ובכל קנה מידה שתבחר מסחר אלקטרוני מתאים לך בין אם אתה שואף ליצור הכנסה נוספת של עוד 3000₪ בחודש, ובין אם אתה רוצה לעזוב את מקום העבודה ולהפוך את זה להכנסה עיקרית. לעתים קרובות אנחנו רואים תלמידים שנכנסו לתחום במטרה לסחור באיביי, למכור באמזון או לעשות דרופשיפינג בשופיפיי, אשר עוברים תהליך של התפתחות אישית ומתחילים לחשוב כמו יזמים, כלומר לראות איך למנף השקעות, לגרום לכסף לעבוד עבורם ולהמשיך לפתח עוד ועוד נכסים אינטרנטיים. אם אתה רוצה להיות הבוס של עצמך, מסחר אונליין מציע לך אפשרויות התפתחות בלתי מוגבלות. ניתן להקים חנויות במטרה למכור אותן, ליצור שיתופי פעולה בלעדיים עם מותגים וספקים, להתמחות בנישה מסוימת של מוצרים שאתם עצמכם אוהבים, ולהגיע למצב שאתם עובדים ומייצרים הכנסה שאפילו לא חלמתם עליה, בכל שעה ביום ומכל מקום העולם.

אם שאפתם להקים חנות אינטרנטית – מעולם לא היה זמן טוב יותר מעכשיו לעשות זאת!

האפשרויות גדלות מיום ליום, ותנאי הכניסה הולכים ויורדים. התחרות, בהתאמה כמובן, הולכת וגדלה. עם הדרכה והכוונה נכונה תוכלו ליצור מציאות כלכלית חדשה בחייכם, ולא פחות חשוב – ליהנות מכל רגע!


לחצו כאן וקבלו גישה להדרכת סודות הדרופשיפינג מתנה!


בית הספר למסחר אלקטרוני בע"מ
עוד מפעילותינו
ecs-פיננסים.png
03-3094667
יגאל אלון 88, תל אביב
"אז במקום לשחק במחשב ולראות טלויזיה, התחלתי לפתח את הנכס הראשון שלי באינטרנט"
                                                                                                          - אורי קסוקר, מנהל בית הספר