• ECS

עד כמה הסביבה באמת משפיעה עלינו?

עודכן ב: יול 14

במה זה מתבטא? האם זה אומר להיפרד מכל הסביבה שלא עושה לנו טוב?..

אנו בטוחים, שלא פעם ולא פעמיים אמרו לכם לחפש סביבה מקדמת,

אך אנו יודעים כי התהליך יכול להיות מעט מאתגר.

לכן, הכנו במיוחד עבורכם מאמר המלווה אתכם יד ביד לאורך התהליך על מנת לעשות אותו על הצד הטוב ביותר.


3 סיבות - להיות בסביבה מפתחת:


מוטיבציה - הדבר החשוב ביותר שבגללו אתם חייבים להיות בסביבה מקדמת - היא האנרגיה שאתם שואבים מסביבכם. מכירים את החברים האלו שמנסים להיות 'נחמדים' עד כדי כך שהם מורידים לכם את כל המוטיבציה שהייתה לכם לגבי המיזם שתמיד רציתם להקים? או החברים הטובים והאמיתיים שבמקום לתמוך בכם טוענים שהם "אומרים את הדברים (השליליים) האלו כי אנחנו רוצים בטובתך, אנחנו רק רוצים לעזור".

אלו בדיוק החברים צרי האופקים, איתם אתם לא רוצים לחלוק את החלומות שלכם.

לעומת זאת, כדאי לכם לשאוף להיות בסביבה בה השמיים הם הגבול שתקדם אתכם ותדחוף אתכם באופן קבוע אל הגשמת החלומות והיעדים שלכם.


למידה - על מנת להגשים את עצמכם באמת, אתם צריכים להיות בסביבת למידה באופן קבוע. סביבה שלא תקדם אתכם תפגע באופן חד משמעי בהצלחה שלכם! כל יום בו אתם לא לומדים משהו חדש - הוא יום בו בזבזתם את הכישרון שלכם. אתם חייבים למקם את עצמכם בסביבה בה אתם "לא הכי חכמים בחדר" - על מנת שתוכלו להתפתח. אם תהפכו "לחכמים בחדר" - דעו כי עליכם לחפש סביבה חדשה ממנה תוכלו ללמוד.


קהילה - ככל שתיצרו יותר קשרים בסביבה מפתחת, תוכלו למנף בקלות את הקשרים שיצרתם אל עבר ההצלחה שלכם. קשרים הם דבר חיוני, נכון? ככל שיש לך יותר אנשים מפתחים מסביבך - כך תוכל להיעזר בהם ולבנות יחד עסקאות מצויינות אשר יקדמו אתכם ואת הרעיונות שלכם.

למשל, חברת ECS, בית יזמות המוביל בישראל - יצרה שיתוף פעולה אדיר עם ניר דובדבני ואבי קאופמן אשר השיקו קורס יזמות ומכירות, במטרה להעניק את הידע העדכני ביותר ללקוחותינו. מעבר לכך, שיתוף הפעולה העניק לנו עוצמה והרחבת מעגל הלקוחות שלנו! באותה עוצמה בדיוק, שיתוף הפעולה תרם גם לניר ולאבי.

שיתופי פעולה הם הון אנושי מדהים, כאשר יודעים להשתמש בהם נכון!


אז איך עוברים את התהליך?


אנו לא דוגלים בלפרק קשרי ילדות שאינם מפתחים אתכם,

אנו דוגלים בשיתוף החלומות עם האנשים הנכונים.

שימו לב: את מי אתם בוחרים לשתף בחלומות שלכם.

ככל שהחלום שלנו בניצניו הראשונים - כך קל יותר להחריב אותו. לכן, התייחסו אליו כמו אל ילד שיש צורך להגן עליו.

מהסיבה הפשוטה, שבשלב ההתחלתי ישנן המון חששות וחוסר ודאות, אשר מציפים אותנו בפחדים היכולים למנוע את העשייה שלנו. לכן, שמרו היטב על החלומות שלכם, בעיקר בשלב הראשוני.


- אל תנסו לשכנע אנשים אחרים באמת שלכם - רק מי שבמוכנות לקבל עזרה יושיט לכם יד לעזרה - וכל עוד הוא לא עשה זאת, אתם רק תיראו בפנוי כמציקים. שמרו על האנרגיות שלכם במקומות הנכונים ונסו כמה שיותר להימנע מלערבב עסקים וחברות.

- במקום, שמשו להם דוגמא - השקיעו בעצמכם, הביאו תוצאות שכאשר תגיעו אליהן - תגרמו לאותם חברים לשאול: 'איך עשיתם את זה?'

- חפשו את האנשים שכן יתמכו בכם, את הסביבה המפתחת - בה תוכלו להגשים חלומות. אם אתם לא מוצאים כאלו אנשים בסביבתכם, לכו לסמינרים, להרצאות, לחוגים ופתחו קשרים חדשים בסביבה מקדמת!

- אל תוותרו לעצמכם! על מנת להצליח - אתם חייבים להיות בסביבה שאפתנית בה תצליחו להביא את עצמכם לידי ביטוי על הצד הטוב ביותר - בכל יום מחדש! סביבה שתסחט מכם את כל החוזקות שבכם ותמנף אותן - להצלחה הענקית המחכה לכם!


אז מה עכשיו?


התחילו לחפש את הסביבה המפתחת שלכם, את האנשים העוסקים בחלומות דומים לשלכם ומאמינים בהם כמוכם. הם יגבירו את האנרגיות שלכם, יחזקו את האמונות שלכם בעצמכם ובחלומות שלכם - והם ישפרו אתכם מיום ליום.

אם גם אתם יזמים בנשמה, הצטרפו אלינו לקהילת יזמים שתפתח אתכם - אנו מזמינים אתכם לערב עוצמתי בו תוכלו להתרשם מהקהילה המדהימה שהקמנו ואפילו - תחשפו להזדמנויות עסקיות ייחודיות בסוף הערב!


להרשמה לאירוע CashFlow - האירוע להתחלת יזמות בריאה

לחצו כאן עכשיו!

פוסטים אחרונים

הצג הכול
בית הספר למסחר אלקטרוני בע"מ
עוד מפעילותינו
ecs-פיננסים.png
03-3094667
יגאל אלון 88, תל אביב
"אז במקום לשחק במחשב ולראות טלויזיה, התחלתי לפתח את הנכס הראשון שלי באינטרנט"
                                                                                                          - אורי קסוקר, מנהל בית הספר