• ECS

5 פעולות פשוטות שישנו את העתיד הכלכלי שלכם:

עודכן ב: יול 14

אם אתם מרגישים שלפעמים הכסף שלכם "בורח", אם אתם מרגישים שאתם יכולים חייבים לשנות משהו בהתנהלות הכלכלית שלכם על מנת לדאוג לעתיד הכלכלי שלכם יותר טוב,

המאמר הבא נכתב עבורכם!

אז הנה 5 פעולות קריטיות שישנו את העתיד הכלכלי שלכם:


1. דו"ח הכנסות והוצאות - יפתור לכם את ההרגשה שהכסף "בורח" ובזכותו אפילו תחסכו לפחות 200 ש"ח בחודש. ברגע שתהיו בבקרה על ההכנסות וההוצאות שלכם, אתם תפתחו מודעות להוצאות שלכם וכך בדיוק תצליחו לחסוך יותר. כתבו בדו"ח את ההוצאות המפורטות שלכם - על מה הוצאתם כל דבר, הכינו לכם קריטריונים שעליהם אתם מוציאים כסף בדר"כ כמו קניות, בילויים וכו'. הכניסו גם קריטריונים של הוצאות לעיתים רחוקות, למשל - טסט לרכב.

את הדו"ח אנו ממליצים להכין בטבלת אקסל חכמה שתשכלל עבורכם את התזרים בכל חודש - כך שתוכלו לדעת האם אתם בתזרים שלילי או חיובי (מוציאים יותר ממה שאתם מכניסים או להפך).

2. לשלם לעצמכם קודם - רוב האנשים מקבלים משכורת ורצים לשלם את המחויבויות שלהם, אנחנו מציעים לעשות בדיוק ההפך. במקום לקבל את המשכורת ולרוץ לשלם חשבונות - שלמו קודם כל לעצמכם! בצורה זו תכריחו את עצמכם לדאוג לעתיד שלכם. בין אם זה להפריש לקרן הפנסיה לפני תשלום החשבונות או רכישת קורס שתעניק לכם מקפצת דרך בעסק שלכם.

3. להבין שאתם המוצר של הבנק - רוב האנשים חוששים מאוד מההתנהלות מול הבנקים, שונאים את הבנקים, לא יודעים את היקפי תשלומי הריביות על כל הלוואה ועוד. אז קודם כל, מעבר לפרט הטכני שאתם חייבים לדעת בדיוק לאן כל שקל שלכם הולך ואת סכומי הריביות. חשוב לנו להציג בפניכם דבר שיקל על החששות מההתנהלות מול הבנק. הבנק הוא עסק - וכמו כל עסק שנבנה על הלקוחות שלו, כך בדיוק גם הבנק! אתם המוצר של הבנק, אתם הלקוחות שהבנק חייב! ברגע שמבינים את הדבר הפשוט הזה, ההתנהלות מולם פחות מלחיצה. אל תתביישו לעשות משא ומתן ולדרוש את התנאים שאתם רוצים, הם צריכים אתכם והם יודעים שיש לכם עוד מלא בנקים אחרים שתוכלו לפנות אליהם, לכן, זה אפילו לא צריך להלחיץ אתכם, היו בטוחים שהם רוצים אתכם.

4. להעביר את ההפק"מ להשקעה מקדמת - אנחנו יודעים שמגיל קטן אמרו לכם על דן חסכן וסיפרו לכם על הפק"מ שבזמנו הניב ריביות גבוהות, אבל המציאות היום היא ממש אחרת. 80% מהאנשים במדינה שומרים על הכסף שלהם בפק"מ שמייצר להם 0.01 ריבית שנתית בעוד שהכסף שלהם ששוכב בפק"מ חווה ירידת ערך של 2% עקב אינפלציה. בדיוק מהסיבה הזו, אתם חייבים למהר להוציא את הפק"מ שלכם למקום בו הכסף שלכם ירוויח ויעבוד עבורכם. בחרו לכם בית השקעות ומסלול שמתאים לכם, גם המסלול הסולידי ביותר יניב לכם יותר מההפסד השנתי על הריבית בפק"מ בבנק.

5. להפריש 10% לפנסיה שלכם - אחת ההשקעות המשתלמות ביותר שיש היום, הן קרנות הפנסיה. טוב, אנחנו לא באמת צריכים להסביר לכם למה זה כל כך חשוב שתדאגו לעתיד שלכם, אחרת לא הייתם קוראים את המאמר הזה - סמידה ואין לכם פנסיה כעצמאיים עשו זאת בדחיפות מחר! במידה ואתם מפרישים פנסיה, אני ממליצים להגדיל כבר מחר את הפנסיה שאתם מפרישים ל-10% מהתשלום לטובת העתיד הכלכלי שלכם!

במידה ואתם שכירים - בדקו היכן הפנסיה שלכם נמצאת והאם יש מקום טוב יותר בו אתם יכולים לשים את הכסף שלכם שיעבוד עבורכם.


אז מה עכשיו?


אם לקחתם לפחות פעולה אחת מתוך המאמר לחיים האישיים שלכם,

אנו מזמינים אתכם לערב בו תקבלו כלים פרקטיים נוספים מעולם ההשכלה הפיננסית ואף תחשפו להזדמנויות עסקיות מדהימות!


להרשמה - לחצו כאן עכשיו

בית הספר למסחר אלקטרוני בע"מ
עוד מפעילותינו
ecs-פיננסים.png
03-3094667
יגאל אלון 88, תל אביב
"אז במקום לשחק במחשב ולראות טלויזיה, התחלתי לפתח את הנכס הראשון שלי באינטרנט"
                                                                                                          - אורי קסוקר, מנהל בית הספר